Samenstelling

Commissie
Voorzitter

Jan Verhoeye

Dhr.
Jan
Verhoeye
Benoemd op voorstel van de minister van Economie
Leden

Michel Colinet

Dhr.
Michel
Colinet
Benoemd op voorstel van de Nationale Bank van België

Dominique Darte

Dhr.
Dominique
Darte
Benoemd op voorstel van de minister van Financiën

Michel De Wolf

Dhr.
Michel
De Wolf
Benoemd op voorstel van de Raad van het Instituut der Bedrijfsrevisoren

CATHERINE DENDAUW

Mevr.
CATHERINE
DENDAUW
Benoemd op voorstel van de minister van Middenstand

GUY GIROULLE

Dhr.
GUY
GIROULLE
Benoemd op voorstel van de minister van Justitie

Lodewijk Goubert

Dhr.
Lodewijk
Goubert
Benoemd op voorstel van de Raad van het Instituut van de Accountants en Belastingsconsulenten

Thierry Lhoest

Dhr.
Thierry
Lhoest
Benoemd op voorstel van de Autoriteit voor Financiële Diensten en Markten

Henri Olivier

Dhr.
Henri
Olivier
Benoemd op voorstel van de Centrale Raad voor het Bedrijfsleven

Laurence Pinte

Mevr.
Laurence
Pinte
Benoemd op voorstel van de Centrale Raad voor het Bedrijfsleven

Maria Ploumen

Mevr.
Maria
Ploumen
Benoemd op voorstel van de Raad van het Beroepsinstituut van Erkende Boekhouders en Fiscalisten

Véronique Tai

Mevr.
Véronique
Tai
Benoemd op voorstel van de minister van Begroting

Bergie Van Den Bossche

Mevr.
Bergie
Van Den Bossche
Benoemd op voorstel van de Centrale Raad voor het Bedrijfsleven

Daisy Vervenne

Mevr.
Daisy
Vervenne
Benoemd op voorstel van de minister van Financiën

José Vilain

Dhr.
José
Vilain
Benoemd op voorstel van de Centrale Raad voor het Bedrijfsleven

Kristof Willekens

Dhr.
Kristof
Willekens
Benoemd op voorstel van de representatieve organisaties van de Middenstand
Medewerkers
Wetenschappelijk secretariaat

SADI PODEVIJN

Mevr.
SADI
PODEVIJN
Secretaris generaal
E.
Sadi.Podevijn@cnc-cbn.be

Filip Hendrickx

Dhr.
Filip
Hendrickx
Wetenschappelijk secretaris
E.
Filip.Hendrickx@cnc-cbn.be

Thibault Melin

Dhr.
Thibault
Melin
Wetenschappelijk secretaris
E.
Thibault.Melin@cnc-cbn.be
Vertaling en communicatie

Tom Degrande

Dhr.
Tom
Degrande
E.
Tom.Degrande@cnc-cbn.be

Vanessa Sutour

Mevr.
Vanessa
Sutour
E.
Vanessa.Sutour@cnc-cbn.be
Administratief secretariaat

Marc Van Der Haegen

Mevr.
Marie-Christine
Terrasse
Administratief Secretaris
E.
Marie-Christine.Terrasse@cnc-cbn.be